Hangi ülkede şu anda saat kaç?
Saat Kaç? Şehirlere Göre Saat Farkları Sitenize Ekleyin Kronometre Yaz Saati IPye göre Takvim Sponsorlarımız

SAATKAC.COM'DA REKLAMLARINIZ YAYINLANSIN

Saatkac.com gerek websitesinden, gerek yapmış oldugu widgetlarla ayda toplam 1.5milyon defa 'Saat Kaç?' sorusuna cevap vermektedir.

Banner reklamları:
Banner reklamlarınız sitenin üst kısmında ve sağ kısımda yayınlanır. Bannerlarınızın 468x60px yada 250x250px olması gerekmektedir.

Link Reklamları:
SaatKac.com link reklamları almamaktadır.

Skin reklamları:
Skin reklamlarınız sitemizin her sayfasında, sayfamızın sağındaki, solundaki ve altındaki boşlukları dolduracak şekilde yayınlanır. En etkili reklam yöntemidir. Saatkac.com site genelinde aynı anda yalnızca 1 skin reklamına yer vermektedir.

Masa üstü saati üzerinde reklamlarınız:
Kısa bir süre önce yayına girmiş olan Windows Masa Üstü saatimiz üzerinde 248x50 pixel büyüklüğünde bir reklam alanımız vardır. Ekran görüntüleri için tıklayın.

Widget reklamları:
Bu reklam modelimiz sitenize özel saat widgetların tarafımızdan hazırlanıp 'Sitenize Ekleyin' bölümümüzde kullanıcılarımıza sunmakta olduğumuz bir modeldir. Widget reklamlarınız 1 yıl boyunca 'Sitenize Ekleyin' bölümünde yayınlanacaktır. Kullanıcılarımız widgetınızı sitelerine ekleyecek ve pek çok farklı site üzerinde markanız görüntülenecek, widget üzerine tıklandığı zaman kullanıcıyı sitenize yönlendirecektir. Son derece etkili bir reklam yöntemidir.

Reklam fiyatlarımız için bize yazın. Lütfen sitenizin adresini belirtmeyi unutmayın.


Yaz saati uygulaması

Türkiye'de Enerji Bakanlığı'nın vermiş olduğu kararla tek saat sistemi uygulanmaktadır. Saatlerinizin ayarlarını değiştirmeyin. Haberin tamamı

Uyarı!

Telefonlarınızın ve bilgisayarlarınızın saatinizi otomatik olarak 1 saat geri almadığından emin olun! Haberin tamamı

Yaz saati uygulaması

Bakanlar Kurulu kararı ile Türkiye çapında kış saati uygulaması kaldırılmış, sürekli yaz saatine geçiş yapılmıştır. Haberin tamamı

Copyright © 2017 Saatkac.com